2015 yılından beri topraksız tarım sistemleri ve seracılık alanında çeşitli faaliyetler gösteren ve 2017 yılı itibari ile kurumsal kimliği OZ Tarım ve Seracılık İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti. olarak modern seracılık ve topraksız tarım alanında anahtar teslim teknolojik sera kurulumları yapmaktadır.

OZ Tarım ve Seracılık sektöründeki tecrübelerini ileri teknoloji, bilim ve mühendislik bilgisini birleştirerek bölgeye ve yetiştiriciliği yapılacak ürüne özel Modern ve Teknolojik Sera projeleri hazırlayarak kurulumlarını anahtar teslim yapmaktadır. OZ Tarım ve Seracılık firması modern sera kurulumlarının yanı sıra topraksız tarım alanındaki bilgi, tecrübe ve başarıları ile göze çarpmakta, modern sera ve topraksız tarım projelerini hayata geçirmek ve ülkemizi örtü altı tarımda bir adım öne taşımak için kurulmuştur.

Geleceğin tarım modeli olan topraksız tarım su kültürü (Hydroponic, NFT, Aeroponic, Aquaponic) ve katı kültür (Cocopeat, Rockwool) yetiştiricilik sistemleri alanında da hizmet veren firmamız, topraksız tarım alanında ürüne ve kişiye özel projeler üreterek anahtar teslim tesis kurulumları yapması ile birlikte firmamız topraksız tarım alanında ki tecrübelerini her projesinde kanıtlamış ve verdiği danışmanlık hizmetleriyle sizi hiç bir zaman yalnız bırakmayarak yetiştiriciliğinizi garanti altına almaktadır.

OZ Tarım ve Seracılık olarak topraksız tarım için fide üretimi ve bitkiye özel OZ gübre solüsyonları üretimi yapmasıyla göze çarparak topraksız tarım alanındaki tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

OZ Tarım ve Seracılık yurt dışı projeleri ile birçok ülkeden gelen topraksız tarım anahtar teslim tesis kurulumları ve danışmanlık taleplerine de hizmet vermektedir. Uluslar arası faaliyetler gösteren firmamız her geçen gün farklı ülkelerde ve farklı projeler ile adını duyurmaktadır.

Müşteri memnuniyeti, Güven ve Kaliteyi prensip edinen OZ Tarım ve Seracılık başarılarını sizlerle birlikte yükselterek devam etmektedir.