Topraksız Tarım Gübre Solüsyonu

Topraksız Tarım Gübre Solüsyonu

Topraksız tarım için en önemli maddelerden biriside topraksız tarımda kullanacağımız solüsyon gübredir. Solüsyonun kalitesi bitkinizin kök yapısı, yetişmesi, büyümesi ve meyve kalitesini en çok etkileyen konudur. Bu nedenle doğru solüsyon gübre kullanılmasıyla birlikte yetiştireceğiniz ürünlerin kalitesi ve büyümesinde ticari boyutlarda çalışmalarla kanıtlanmış ve referansları olan OZ Hyroponics Tarım Solüsyonlarını kullanarak farkı kendi gözlerinizle görün.

Marul, Çilek, Domates, Biber, Salatalık, Süs bitkileri, Patlıcan, Maydanoz, Dereotu gibi bir çok yetiştirmek istediğiniz ürün için özel olarak üretilen Topraksız Tarım Gübresini, Topraksız Tarım Uzmanı Ziraat Yüksek Mühendisi Ramis Özgen AKIN ve OZ Hydroponics Tarım farkı ile sizlerle buluşturuyoruz.

Topraksız tarım harici toprakta ürettiğiniz ürünlere de uygulayabileceğiniz OZ Hydroponics Solüsyonları ile bitkilerinizi doğası ile buluşturun.

 

*Kıvırcık Marul

*İceberg Marul

*Endivien

*Çilek

*Domates (Sırık, Salkım, Kokteyl, Cherry ve diğer çeşitler)

*Biber Türleri

*Patlıcan

*Salatalık

*Dere otu, Maydanoz, Roka, Tere

*Karpuz ve Kavun

1 Ton su için A ve B Özel Üretim Hydroponic Su Kültürü için Solüsyon Gübre direk kullanım sadece 75 TL

1 Ton su için A ve B Özel Üretim Cocopeat ve Katı kültür Solüsyon Gübre direk kullanım sadece 50 TL

Stok Solüsyon gübresi (Otomasyon Sistemler için) A ve B Toz ve Konsantre Halde sadece 200 TL

İletişim kısmından mail atabilir veya arayabilirsiniz.

Taksit ve Kredi kartı ile alım yapmak için sahibinden.com internet sitesinden güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

**Su Kültürü Hydroponic sistem 75 TL (1 Ton Direk Kullanım)

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-topraksiz-tarim-hydroponic-bitki-besin-solusyonu-588152831/detay/

**Cocopeat ve Katı Kültür 50 TL (1 Ton Direk Kullanım)

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bahce-yapi-market-bahce-topraksiz-tarim-cocopeat-ve-kati-orta-bitki-besin-solusyonu-588152831/detay/

Referans Fotoğrafları Alttadır.

 

 

 

 

 

 

admin

4 Yorum

Saffet Er Yayın tarihi13:45 - 21 Mart 2018

90 tl olan solüsyondan almak istiyorum

Hamit Yayın tarihi23:57 - 5 Haziran 2018

Değerli hocam ben Diyarbakırda yaşıyorum.Topraksız tarım işi ile ilgilenmek istiyorum.Topraksız tarım işini Tiyarbakırda Ticari olarak yapmak istiyorum. yapmak istediğim şey.Topraksız tarımı Diyarbakırda montaj işini yapmak bunu yapmadan öncede kendi balkonumda deneme mahiyetinde yaptıktan ve başarı elde ettikten sonrada Diyarbakırda bunu yaygınlaştırmak.Bunun içinde desteğenize ihtiyacım var.Başarı elde ettikten sonrada topraksız tarım ile alakalı malzemelerin temini konusunda bana yardımcı olmanız.daha doğrusu sizinle çalışmak,Sizden malzeme satışı içinde bayilik almayı düşünüyorum.tabiki bunu gelip sizlerle görüştükten sonra.
ilk olarak Domates,salatalık,biber ve Patlıcan yetiştirmek istiyorum.sistemimi kuruyorum.bunu içinde BİTKİNİN İHTİYACI OLAN GÜBRE SOLUSYONU.FİDE VEDE GEREKLİ MİNERAL VE VİTAMİNLERİN temini konusunda bana yardımcı olmanız.ayrıca fide yi tutmak için önereceğiniz pelvit veya önereceğiniz malzeme.Bana fiyatlarını ve ödeme bilgilerini gönderirseniz memnun olurum.
SAYGILARIMLA
Hamit SİYAH Cep tel:05324369568

Mustafa Ateş Yayın tarihi21:06 - 21 Haziran 2018

Merhabalar
Organik tarım veya iyi tarım açısıyla baktığımızda topraksız tarım nerede duruyor.
Ya da şu sorunun bir yanıtı var mi;:
Topraksız organik tarım mümkün mü?
Saygilar

    admin Yayın tarihi19:02 - 26 Temmuz 2018

    Mustafa bey merhabalar,
    Topraksız tarım iyi tarım uygulaması sınıfındadır. Organik tarım yapılması mümkündür. Bakanlığın organik tarım kriterlerinde uygulamalar yapılarak organik tarım yapılabilmektedir. Saygılar Selamlar.

Bir Cevap Yazın